En İyi 10 Tedarikçi Firma

E-Ticaret sektörüne yeni yeni adım atacak biri için en önemli noktalardan bir tanesi güvenilir ve ucuz tedarikçi firma bulmaktır. Birçok tedarikçi firma direk sizlere xml entegrasyonu ile ürünleri çekebilme imkanı sunuyor. Fakat yine aynı şekilde bu noktada göz boyamalara inanarak veya acele ederek yapılan bir seçimde e-ticaret deneyiminiz daha yolun ortasına varamadan sonlanıyor.

 

Eğer e-ticaret deneyiminizin kısa sürmesini istemiyorsanız tedarikçi firmanızı seçerken dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü iyi bir tedarikçi firma ile anlaştığınız zaman stokta olmayan ürünler sitenizde görülmez, müşteriye sattığınız ürünler zamanında ve sorunsuz teslim edilir, müşteri memnun kalır ve tekrar sizi tercih eder.

 

İnternet üzerinde e-ticaret konusunda birçok farklı yazı var fakat hiç tedarikçi firmalar hakkında bir yazıya rastlayamadım. Bizde sizlere gözlemlediğimiz en iyi 10 tedarikçi firmayı belirlemeye ve anlatmaya çalıştık.

 

1- Carsibasi.com

 

İç giyim sektörüne yönelik tedarikçi firmalar arasında yer alır. Uzun yıllardır iç giyim sektöründe hizmet veriyor. Bay, bayan ve çocuk her bedende ve desende farklı imkanlar sunan büyük bir firma. İç giyim sektörüne yönelik bir e-ticaret sitesi kurmayı düşünüyorsanız ürünlerinizi buradan tedarik edebilirsiniz.

 

2-Ejoya.com

 

Takı sektörünün tedarikçi firmaları arasında lider konumundadır. Aklınıza gelebilecek her türlü takı ürününü bu firma aracılığı ile tedarik edebilirsiniz. Yüzük, kolye, küpe, bilezik gibi takı çeşitlerinden altın, gümüş gibi madenlere kadar her seçenek mevcut.

 

3-Edipsaat.com

 

E-ticaret siteniz üzerinden bay bayan saatleri satmak istiyorsunuz. Edipsaat tam sizlere yönelik tedarikçi firma. Yıllardır saat sektöründe ilerleyen e-ticaret sitelerine mal tedarik eden sektörün lideri firma.

 

4-Yyithalat.com

İthal edilen ve özellikle elektronik alanında olan ürünleri gönül rahatlığıyla tedarik edebileceğiniz bir firma. Televizyonlardan muftak ürünlerine kadar bir çok farklı ürün yelpazesi sunuyor. Hediyelik ürün ve tamir ürünleri de ürün yelpazelerinde mevcut.

 

5-Necotoys.com

İsminden de kolaylıkla anlayabileceğiniz gibi oyuncak tedarik eden bir firma. Ülkemizde mevcut olan tüm lisanslı oyuncakları necotoys firması ile tedarik edebilmeniz mümkün.

6-Demirciogluoto.com

Oto aksesuarlarına yönelik bir e-ticaret sitesi kurmayı düşünüyorsanız şüphesiz bulabileceğiniz en iyi tedarikçi firmalar arasında başta gelir.

7-Webmuzikmarket.com

Müzik aletlerine yönelik e-ticaret sitelerinin en büyük tedarikçisi. Ülkemizin en eski müzik kuruluşları arasında yer alıyor.

8-Eczadeposu.net

Medikal ve kozmetik sektörüne yönelik bir e-ticaret sitesi açmak gibi planınız varsa kesinlikle ziyaret etmeniz gereken tedarikçi firmalar arasında ilk sırada geliyor. Aynı şekilde kozmetik sektöründe de tedarikçi olarak hizmet veriyorlar.

9-Ceyizdeposu.com

Ev, tekstil ve çeyizlik eşyalara yönelik aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin bulunduğu bir tedarikçi firma. Ürün tedarik açısından ülkemizdeki en iyi tedarikçi firmalar arasında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

10-Bebekbayi.com

Bebek kıyafetleri, oyuncakları ve eşyaları gibi bebeklere yönelik tüm ürünleri bulabileceğiniz tedarikçi firma.