Sizlere bu yazımızda WordPress teması satın alabileceğiniz sitelerden biraz bahsedeceğiz. Öncelikli olarak bilinmesi gerekir ki WordPress çok kolay bir şekilde işleyebileceğiniz, kolay bir arayüze sahip temadır. Bu yüzden dolayı özellikle son zamanlarda çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda sizler de çok fazla site kurup şansınızı deniyorsunuz, Bu durumda sizin için güzel bir tercihtir. Şimdi sizlere bu konuda biraz bilgi vermeye çalışalım.

Ücretsiz Tema Siteleri

Themeforest: İçerisinde 35 binden fazla tema barındırmaktadır. Sıkı politikaları vardır. Her geliştirici burada tema satamıyor ve bu sıkı kurallara uyuduktan sonra bir de 10 Aydan geçen temalar satışa çıkarılabiliyor. İş, magazin, teknoloji, mobil, haber istediğiniz her türlü şeyde ürün bulabiliyorsunuz. Bu arada şunu da söylemek gerekirse, hem uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, aynı zamanda her ayında birinde bazı ürünlerine ücretsiz erişim sunuyor.

Mojo Marketplace: Şirket teması, iş tanıtımları, fotoğrafçılık gibi sınırsız tema bulabileceğiniz ve çok kreatif modern tasarımlara sahip deme bulabileceğiniz bir site olarak ön plana çıkmaktadır.

Template Monster: Özellikle son yıllarda, aslında yazılım ve tasarım alanında çok ciddi anlamda işlemler yapmaktadır. 20 binin üzerinde temaya, buradan da ulaşabiliyorsunuz.

Theme Shop: Uzun süredir WordPress teması üzerine hizmet veren bir site olarak bilinmektedir. Özgün temalar üretmektedir. Premium temalar kategorisinde, çok iyi firmalar olmasa da genel yapılarıyla ön plana çıkmaktadır.

Elegant Themes: Çok büyük bir kitleye başarmış olan firmadan, sizler de güzel avantajlı paketlerinden birini tercih ederek, güzel fırsatlara ulaşabilirsiniz.

Themeisle: Kendi temalarını üreten bir firma olarak bilinmektedir. Çok fazla tema barındırmaz. Avantaj paketinde 89 dolar karşılığında tüm temalara erişim izni vermektedir.

Themefuse: Görsel açıdan çok zenginleştirilmiş ve önemsemiş temalar bulunmaktadır. Avantaj paketleri vardır. Daha modern şık bir görünüm katmaktadır siteleri.

Css İgniter: Bu firma ise yapmış olduğu tasarımları da ağırlıklı olarak modern şık ve minimalist tasarımları ön plana çıkarmaktadır. 82 tane tema vardır. Birçok kategoride tema arşivlerinde hazır bulunmaktadır.

Theme junkie: Firma bünyesinde birçok farklı WordPress teması bulundururken, aynı zamanda da yeni temalar üretmekte ve ekonomik olarak kendini rahat hissetmeyenlere özel avantaj sunmaktadır.

Tesla Themes: WordPress temaları konusunda modernlik ve şıklığın en çok zorlandığı ve muazzam işlere imza atan bir firma olarak bilinmektedir.