Rastgele Yazı

Projelerim

Androhaber.com

 

Androhaber.com 2015 Kasım ayında açılan Android güncel bilgi , inceleme ve android hajjında bilgi veren bir web sayfasıdır.

Geçtiğimiz günlerde bildiğiniz üzere Google Play 8.4.19 güncellemesi çıkmıştı. Pazarda android’li telefonlar hala tutuluyor ve bunların başında en çok kullanılan telefon ise Samsung markasıdır. Ancak Samsung’ta eskisi kadar rahat olmayacak ve ona rakip olarakHuawei markası önemli bir yere geliyor.

Esas konumuza geçecek olursak android haberlerini sunan bir internet sitesi yayın hayatında önemli yerlere gitmeye hazırlanıyor. Android ile sorulan sık soruları sitede bulurken aynı zamanda nasıl yapılır? Konusuna ait bilgilere de ulaşmak çok mümkündür. Ayrıca işe yarayan uygulamaların ve en çok oynanan oyunların listelenmiş vaziyetteki hallerine ulaşabilirsiniz. Şık ve kolay kullanımı ile gelen ziyaretçilerinin göz zevkini bozmayan site de android haber adı başlığı altında en güncel ve bilgilendirici yazıları okuyarak android hakkında daha fazla bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda site mobil uyumludur ve her yerden giriş imkanı vardır. Ayrıca sitedeki bilgilendirici konular da gezerken merak ettiklerinizi ya da yardım almanızı sağlayacak yorumları üye olmadan yollayabilirsiniz. Web sitesi daha çok uzun zamandır güncel android bilgileri üzerine yazılar yazmaktadır ve şimdiye kadar bir çok kişi tarafından takip edildiği yaptığım araştırmalara göre kanıtlandı. Bir konuda sıkışıyorsanız ve özellikler Root Nedir? Sorusu üzerine takılıyorsanız çözümlere siteden ulaşarak telefonunuzu sağlıklı hale getirebilirsiniz.Diğer bir yandan sevdiğiniz duvar kağıtlarına siteden ulaşarak telefonunuza uygulayabilirsiniz.

Peki sizde bir android kullanıcısı mısınız?

 

Bu yazı yoruma kapanmıştır, anlayışınız için teşekkür ederiz.