H1>İNTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARI</H1>
Öğrenciyseniz veya ek gelire ihtiyacınız varsa ve gününüzün büyük çoğunluğunu evde/yurtta geçiriyorsanız internet sizin için bir numaralı kazanç kaynağı olabilir.Günlük belirli bir süre çalışarak aylık olarak ihtiyacınız olan parayı kazanabilirsiniz.

<H2> ONLİNE ÇALIŞMA OLANAKLARI </H2>
PTC(Paid To Click)-Bu tarz sitelerde tıkladığınız reklam başına gelir elde edersiniz ve bu gelir genel olarak 0.01$-0.001$ aralığındadır.Kazandığınız paralarla referans kiralayarak ya da ücretli üyelik alarak kazanç miktarınızı arttırabilirsiniz.Zahmetli ve emek gerektiren bir yöntemdir.
PTS(Paid To Sign)-Kayıt olma başına ücret alacağınız sisteme PTS denir.Kazancı genel olarak 0.10 TL ile 1 TL arasındadır.Yapmanız gereken verilen adreslere üye olmak.Çoklu kayıt olma durumunda modeme reset atmanız istenebilir.
Metin Yazarlığı ve Editörlük-Eğer edebiyata ve dil bilgisine hakimseniz iyi olduğunuz konularda makale yazarak veya sitelerde metin editörlüğü yaparak para kazanabilirsiniz.Makale için genel fiyat 100 kelimesi 1 TL iken editörlükte sitenin büyüklüğüne ve yapacağınız günlük iş miktarına göre ücret değişkenlik göstermektedir.
Grafik Tasarımı-3D Modelleme,Photoshop ve Illustrator konusunda bilgi sahibiyseniz çizim yaparak , logo,banner ve kartvizit tasarlayarak para kazanmanız mümkün.Ücret,yaptığınız işin niteliğine ve referanslarınıza göre değişiklik göstermektedir.
Web Tasarımı ve Masaüstü Programcılığı-Programlama bilgisine sahipseniz evdeyken çeşitli website tasarımı ve kodlaması yaparak veya kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak masaüstü yazılımlar yaparak para kazanabilirsiniz.Alacağınız ücret projenin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.
SEO(Search Engine Optimization)-Eğer SEO konusunda tecrübeli ve sağlam referanslara sahipseniz arama motorlarında websitelerin yükselmesini sağlayabilir,bu yolla internetten para kazanabilirsiniz.1.sayfa için SEO ücreti genellikle 1000 TL ve üzeri kazanç getirisine sahiptir.