PTT Messenger : Tüm Merak Edilenler ve İndirme Linki

PTT Messenger : Tüm Merak Edilenler ve İndirme Linki

 

 

PTT Messenger yerli Whatsapp olarak tanımlanıyor ve tamamen Türk mühendisler tarafından yapıldı. Ülkemizde milyonlarca Whatsapp kullanıcısı var. Peki PTT Messenger Whatsapp’ın yerine geçebilir mi? Nedir ve nasıl indirilir? PTT Messenger hakkında merak ettiğiniz herşey.

Şuanda sadece İOS ve Android sürümleri ile piyasada olan PTT Messenger kısa süre sonra masa üstü sürümü ile de kullanılmaya başlanacak. PTT internet sitesi üzerinden PTT Messenger hakkında bir açıklama yaptı. PTT güvenliği dünyaca tescil edilmiş teknolojiler ile oluşturulduğunu farklı fonksiyonlar için farklı uygulamalar kullanmak yerine PTT Messenger’ın farklı kaynak kullanımı ile optimize edildiğini duyurdu.

Uygulama mobil platformlar ve masa üstü sistemi için kullanılmak için tasarlı ancak şuanda masa üstü için kullanılamıyor. Android kullananlar için APK olarak indirilerek telefonlarda hazır hale getirilebilir.

PTT MESSENGER NE ZAMAN KULLANILMAYA BAŞLANACAK?

PTT Messenger çalışmaları halen daha devam ediyor. Kullanıma ne zaman girecek? Sorusuna ise net bir yanıt olmasa da kısa süre içerisinde PTT Messenger aktif olarak pek çok platformda kullanılmaya başlanacak.
Başbakan Binali Yıldırım 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel ile PTT Messenger aracılığı ile görüşmüş ve bu uygulamayı tanıtmıştı. Başbakan’ın bu görüşmesinin ardından pek çok kişi sosyal medya da ve diğer ağlarda PTT Messenger uygulamasını aramaya başlamıştı.

PTT MESSENGER BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

  • Yazıyı Beğendin mi?  
Sonraki Yazı
Hüseyin ONUR

Merhaba ben Hüseyin kişisel blogumda seo , e ticaret ,dijital pazarlama gibi konularda bilgilerimi paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*