R10.net Üyeliği Kısa Süreliğine Davetiyesiz Olarak Aktif Edildi

R10.net Üyeliği Kısa Süreliğine Davetiyesiz Olarak Aktif Edildi
R10.net Üyeliği Kısa Süreliğine Davetiyesiz Olarak Aktif Edildi

Bir webmaster olarak güzel bir web sitesi arıyorsanız r10.net sizlere önerebileceğimiz en iyi web sitelerinden ilk sırayı alır. R10.net 2005 yılında kurulmuş ve tahmini olarak 80.000 üyeye sahip bir webmaster sitesidir. Forum içerisinde ticaret yapabilir ve bu ticaretlerin sonucunda ticaret puanı ile puanlama yapabilir, diğer kullanıcılar tarafından güvenilir olup olmadığınız rahatlıkla görülebilir. Webmaster olabilmek için üniversitelerde herhangi bir bölüm bulunmamaktadır. Eğer bu konu üzerinde ilerlemeyi planlıyorsanız r10.net web sitesine girerek üye olabilir ve sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Üyelik Şartları Nelerdir?

R10.net kurulduğu yıllarda ücretsiz ve koşulsuz şartsız olarak üye alımı yapan bu web sitesi daha sonra üyelik alımlarını durdurmuş ve davetiyeli olarak aktif hale getirmiştir. Peki, davetiye nasıl kazanılır? Davetiye kazanabilmek için webmaster sitesi üzerinde 1 yıl kadar bir üyeliğiniz bulunmaktadır. Her 1 yılsonunda ödül olarak davetiye gelir ve bu davetiyeyi istediğiniz bir arkadaşınızla paylaşarak web sitesine üye olması konusunda referans olarak siz gözükürsünüz. Bu webmaster sitesine dışarıdan hasretle ve merakla bakan insanlar olduğunu biliyoruz. İçerik olarak her anlamda zengin olan bu web sitesine üye olabilmeyi her webmaster ister. Web sitesi içeriğinde her anlamda bilgiler toplayabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Aktif olarak her alanda faaliyet içerisinde olduğunuz zamanlarda kendinize bilgi anlamında çok şey katabilir ve bunun sonucunda maddi olarak da kazançlar sağlayabilirsiniz.

Yıllardır davetiye üzerinden alım yapan r10.net webmaster forumu bu sene 25 Haziran 2018 tarihine kadar alımlarını ücretsiz olarak açtı.Bu konudan detaylar hakkında daha çok bilgi sahibi olablirsiniz.Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz. Üyelikleri kısa süreli olarak açmalarında ki sebep ise bayram hediyesi ve aynı zamanda forum sitesi üzerinde daha genç insanların aktif olabilmesini sağlamak. Aslında tam olarak taze kanlar katabilmektir. Web sitesine üye olmanın şartlarını r10.net web sitesi üzerinden öğrenebilir ve bu doğrultuda hareket ederek üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Üyeliğiniz sonrasında ise r10.net üzerinde bulunan her türlü bilgiden faydalanabilir ve konular hakkında yazılar yazarak eğlenceli sohbetlere katılabilirsiniz. Fakat üyeliğinizin devam ettiği sürelerde ise yaptığınız ticaretlere ve açtığınız konulara dikkat etmeniz gerekmektedir. R10.net olarak disiplinli bir yönetim hâkim, herhangi bir sorunda ve hatanız karşılığında r10.net üzerinden kısa süreliğine veya sınırsız olarak ban yiyerek webmasterlık hayatına, r10.net ortamına veda edebilir ve bunun sonucunda büyük üzüntü yaşayabilirsiniz.

 

Kaynak: https://www.r10.net/off-topic/1872007-r10-net-uyelik-alimi-davetiyesiz-olarak-kisa-sureli-aktif.html

  • Yazıyı Beğendin mi?  
Sonraki Yazı
Hüseyin ONUR

Merhaba ben Hüseyin kişisel blogumda seo , e ticaret ,dijital pazarlama gibi konularda bilgilerimi paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

Bu yazı yoruma kapanmıştır, anlayışınız için teşekkür ederiz.