Roketsan Yurtdışında Fuarlara Katılacak!

Roketsan Yurtdışında Fuarlara Katılacak!

 

Roketsan yurtdışı ticaretini ve isminin değerini artırmak için, Ekim ayında 3 ayrı fuara katılacak ve ürünleri ile gövde gösterisi yapacak.

Global sıralamada en büyük 100 savunma şirketi arasında bulunan Roketsan, sıralamada yukarılara çıkmak için yeni ihracaat ve iş birlikleri arıyor. Şirket Ekim ayında Ukrayna, Güney Kore, ABD’de düzenlenecek olan 3 ayrı fuara katılarak yeni girmeye çalışacak.

Roketsan, rotasını ilk olarak AUSA 2017 Fuarı’na yani Washington’a çevirecek. Bu yıl 7. kez katılacak olduğu fuarda, Türkiye ile beraber 55 ülke, 700 den fazla fira ve 26 bin civari ziyaretçi olacağı tahmin ediliyor. Fuarın tarihi ise 9-11 Ekim arası.

Daha sonra, Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de düzenlenecek olan 10-13 Ekim tarihli fuara ilk kez katılacak ve Cirit Lazer Güdümlü Füze Modeli, UMTAS Uzun Menzilli Tanksavar Füze Modeli, L-UMTAS Lazer Güdümlü Uzun Menzilli Tanksavar Füze Modeli, OMTAS Orta Menzilli Tanksavar Füze Modeli, Teber Lazer Güdüm Kiti Modeli, MAM-L ve MAM-C mini akıllı mühimmat modelleri, TR-122 Topçu Roketi Modeli,  TR-300 Topçu Roketi Modeli, Denizaltı Savunma Harbi Roketi Modeli ve Kaideye Monteli Cirit Modellerini sergileyecek.

Son olarak ise 17-22 Ekim tarihlerinde Güney Kore’nin başkenti Seul’e doğru yol tutacak ve ADEX2017 fuarına 2. kez katılım sağlayacak. Hedeflerinde Asya pazarında daha fazla ilerlemek olan Roketsan, alıcıların mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayabilmek için pazar payını artırmak amacıyla ürettiği yeni teknoloji ve ürünlerini fuar süresince dost ve müttefik ülkelere tanıtacak.

  • Yazıyı Beğendin mi?  
Hüseyin ONUR

Merhaba ben Hüseyin kişisel blogumda seo , e ticaret ,dijital pazarlama gibi konularda bilgilerimi paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

  • osman şaka diyor ki

    Roketsan artık globalleşme yolunda ilerliyor, bunun gibi güçlü adımlar bence roketsan için başarılı sonuçlar verecek.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*