WhatsApp Gönderilen Mesajı Geri Alma Özelliği Geliyor

WhatsApp Gönderilen Mesajı Geri Alma Özelliği Geliyor

WhatsApp kullanıcıların çektiği en büyük sorun gönderdikleri mesajı iptal etme veya silememe sorunu. Gelen son güncellemeler ile gönderdiğiniz mesajı geri almanız mümkün hale geldi. Gönderdiğiniz mesajları geri alabilmeniz için en fazla 5 dakikanız var. Belirlenen süre içerisinde işlemi gerçekleştiremezseniz
maalesef mesajı geri alma şansınız ortadan kalkıyor. Gönderdiğiniz mesajları geri alabilmeniz için en fazla 5 dakikanız var. Belirlenen süre içerisinde işlemi gerçekleştiremezseniz maalesef mesajı geri alma şansınız ortadan kalkıyor. Şanslı bir gün geçiriyorsanız ve attığınız mesajı karşı taraf ekran görüntüsü almadıysa ve size sunulan 5 dakikalık süre içerisinde mesajı geri alırsınız.

WhatsApp Mesajımı Nasıl Geri Alabilirim ?

 

Yazdığınız pişmanlık veya utanç dolu o mesajı geri almak için istediğiniz mesaja basılı tutuyorsunuz. Mesaj birden fazlaysa seçiminizi yaparak ekranın üst kısmında olan sile dokunuyorsunuz. Ardından çıkan pencerede herkesten sil seçeneğine basarak işleminizi tamamlamış oluyorsunuz. Sadece Bireysel Mesajlar mı siliniyor ?

Silmek istediğiniz mesajları sadece bir kişiyle sınırlandırmıyorsunuz. Belirlenen süre içerisinde istediğiniz kadar mesajı silebilirsiniz ve grup konuşmalarını da silebilirsiniz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  4
Hüseyin ONUR

Merhaba ben Hüseyin kişisel blogumda seo , e ticaret ,dijital pazarlama gibi konularda bilgilerimi paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*